Annons
Viktig info inför Utvecklingsträffen för aktiva 14–17 år och deras tränare i Eskilstuna den 10 december!
19 NOVEMBER 2022 | 23:44
Vi kommer ha ett maxtak på 60 deltagare (ledare och aktiva) till träffen i Eskilstuna då våra konferenslokaler inte kan ta emot fler deltagare.
Annons
När antalet anmälningar är 60 deltagare kommer vi påbörja en reservlista – så extra viktigt att ni avanmäler er om ni inte har möjlighet att delta
Annons
Annons
Relaterade nyheter

Fjärde spjuttävlingen för i år för Gabriella Fataki, Råby Rekarne FFI och den fjärde över femtio meter. Och då skall man veta att hon gick in i den här säsongen med ett personbästa på 46.63.
LÄS MER
Årsbästa i kula blev resultatet för Emilia Malmehed, IF Göta, som efter Lag-SM-finalen i Sollentuna åkte upp till Falun och var med på deras söndagstävling.
LÄS MER