OCR 2023

EM
VM

EM, Tata, Hun, 9–11 juni 2023

Lagledare: Christopher Holmström
Grenar:
Klasser:
Deltagare
Kvalkriterier:

Namn

Förening

Age group

Ella Jacobson

Eskilstuna Friidrott

16-17

Folke Eriksson

KFUM Örebro Friidrott

16-17

Lucas Jansson

IF Göta Karlstad OCR

16-17

Casper Hansson

Sports Club OCR

18-19

Matthew Ravenshear

Åkersberga SK

18-19

Tindra Apell

Team Kroppslabbet

18-19

Wilhelm Trogen

Stockholm OCR IF

18-19

Anes Malkic

Theocrgym IF

20-24

Aron Kindbom

SOK Träff

20-24

Fredrik Stenbeck

Åkersberga SK OCR

20-24

Jakob Sonesson

Gripen Ocr

20-24

Linnea Stenson

Sports Club OCR

20-24

Malin Dahlbäck

Eskilstuna FI

20-24

Gustav Syrén

Team Kroppslabbet

25-29

Maja Wellner

Team Kroppslabbet

25-29

Jesper Nordström

Linköping OCR

25-29

Oscar Stenqvist

Hälle IF

25-29

André Witt

Enköping OCR

30-34

Emma Frick

Gripen OCR

30-34

Johannes Larsson

IF Team Kroppslabbet

30-34

Jonathan stiig

Theocrgym if

30-34

Kalle Ekelund

Team Kroppslabbet

30-34

Nikolaj Strömberg Gröndahl

axa sports club

30-34

Sara Bäckström

Hälle IF

30-34

Camilla Boander

Eskilstuna FI

30-34

Martin Bäckström

Hälle IF

30-34

Wilhelm Karlsson

Eskilstuna FI

30-34

Cecilia Haglund

Karlshamn OCR

35-39

Clay Jayson

Linköping OCR

35-39

Daniel Gustafsson

KFUM Uppsala Survival IF

35-39

Elias Erdtman

Linköping OCR

35-39

Fredrick Regnell

OCR Stockholm IF

35-39

Ida Wemhöner

Mölndal OCR IF

35-39

Karin Forsberg

GRIPEN OCR

35-39

Kim Wall

Linköping ocr

35-39

Ludvig Dickman

Åkersberga SK

35-39

Marcus Boström

GRIPEN OCR

35-39

Maria Carlsson

Karlshamn OCR

35-39

Oskar Uhrbom

Fredrikshofs IF

35-39

Pontus Dymén

THEOCRGYM IF

35-39

Sebastian Lenander

Gripen OCR

35-39

Thomas Jansson

IF Göta Karlstad OCR

35-39

Tobias Jäger

Hälle IF

35-39

Vanja Karlsson

Halmstad garnisons IF

35-39

David Reinhold

Team Kroppslabbet

40-44

Diana Ståhl

Sports Club OCR

40-44

Fredrik Gille

Linköping OCR

40-44

Fredrik Lindenelm

Team Bunkern

40-44

Henrik Broselid

Sports Club OCR

40-44

Jimmy Kjell

Team Kroppslabbet

40-44

Johan Rydström

Karlshamn OCR

40-44

Johanna Dermer

OCR Stockholm IF

40-44

Jonas Ahlsson

Kroppslabbet

40-44

Jonas larsson

Fåle ocr

40-44

Kristofer Bernhardsson

Fåle OCR

40-44

Linda Wiese

Stockholm ocr if

40-44

Madeleine Larsson

Fredrikshofs fif

40-44

Niklas Sjögren

Fåle OCR

40-44

Pär Östberg

AXA Sportsclub

40-44

Tommy Madsen

GRIPEN OCR

40-44

Ulf Petersen

Fredrikshofs FIF Ocr

40-44

Jens Edberg

Mölndal OCR IF

40-45

Albina Ulvegren

Fredrikshofs FIF

45-49

Carolina Johansson

Is Göta

45-49

Daniel Evaldsson

Växjö OCR

45-49

Daniel Olofsson

Gripen OCR

45-49

Daniel Taube

Mölndal OCR IF

45-49

Joakim Lyder

Åkersberga SK

45-49

Johan Blomberg

Fredrikshof fif Ocr

45-49

Johan Lilienberg

Fåle OCR

45-49

Klas Flodén

Åkersberga SK

45-49

Lars Stenlind

Linköping OCR

45-49

Lisa Joulin

Sports Club OCR

45-49

Magnus Karnefors

Friskis och Svettis

45-49

Malin Johansson

EFI OCR

45-49

Michaela Jonsson

Åkersberga Sportklubb OCR

45-49

Oscar nilsson

Sports Club OCR

45-49

Peter Henriksson

Linköping OCR

45-49

Pia kind

Eskilstuna FI

45-49

P-O Fagerström

Fredrikshofs FIF

45-49

Rikard Roitto

Linköping OCR

45-49

Tobias Alfredsson

Fåle OCR

45-49

Victoria Jansson

Sports Club OCR

45-49

Andreas Söderström

Kalmar RC Triathlon

50-54

Daniel Bates

Åkersberga SK

50-54

Hans-olov Vesterlund

Sports Club OCR

50-54

Henrik Jansson

Fåle OCR

50-54

Jörgen Johansson

Mölndal OCR IF

50-54

Kim Lindberg

KFUM Örebro

50-54

Lena Kovaleff

Enköping OCR

50-54

Niclas Kullstam

Åkersberga SK OCR

50-54

Ronnie Kilman

Åkersberga SK

50-54

Thobias Olsson Berglind

Kvarnsveden friidrott

50-54

Thomas Lindeborg

OCR Stockholm IF

50-54

Thomas Lindeborg

OCR Stockholm IF

50-54

Tini Kjellin

Eslövs IF

50-54

Billy Johansson

Fåle OCR

55-59

Caroline S Zethelius

Åkersberga SK OCR

55-59

Göran Ackeberg

Eskilstuna Friidrott OCR

55-59

Jens Sernbo

Team Bunkern

55-59

Ola Wallström

Åkersberga SK

55-59

Roger Jansson

Friskis o svettis Tyresö

55-59

Tommy Blick

Linköping ocr

55-59

Christina Olesen

Gripen ocr

60-64

Daniel Kindbom

SOK Träff

60-64

Peter Martin

Sports Club OCR

60-64

Roger Torstensson

Runacademy IF

60-64

 

VM, Belgien, 15-17 september 2023

Resor:  
Lagledare: Christopher Holmström 
Grenar: